Kontakty z dzieckiem
po rozstaniu rodziców

Utrzymywanie kontaktów z dzieckiem jest niezwykle ważne zarówno dla samego dziecka, jak i dla rodzica, który z nim na stałe nie mieszka. Pomiędzy rodzicami dochodzi na tym tle do wielu konfliktów. Gdy nie mogą oni dojść do porozumienia, potrzebne jest rozstrzygnięcie sądu, w którym określi on zakres kontaktów i terminy widzeń z dzieckiem. Ustalenie kontaktów z dzieckiem polega na:

Rozstanie rodziców bardzo często utrudnia kontakty dziadków z wnukami. Pamiętaj! W przypadku silnej więzi emocjonalnej, dziadkowie również mogą starać się o ustalenie kontaktów z wnukami.

Dobre przygotowanie do sprawy o ustalenie kontaktów z dzieckiem wymaga pomocy ze strony prawnika, który ma wieloletnie doświadczenie w prowadzeniu tego rodzaju spraw. Nasz adwokat do spraw rodzinnych zawsze stara się doprowadzić do porozumienia między rodzicami. Jeżeli okaże się to niemożliwe, będzie on reprezentował Twoje interesy w sądzie i doprowadzi do ustalenia kontaktów z dzieckiem zgodnie z Twoimi oczekiwaniami.

Umów się na spotkanie z adwokatem:

22 299 11 05
601 614 292 (Warszawa)
608 638 183 (Kielce i Warszawa)

ustalenie kontaktów z dzieckiem adwokat warszawa

Formularz kontaktowy

Jeżeli jesteś zainteresowany naszą ofertą lub masz pytania skontaktuj się z nami poprzez formularz kontaktowy znajdujący się poniżej. Odezwiemy się do Ciebie w ciągu 24h.