Nasza Kancelaria specjalizuje się w sprawach o rozwód. Prowadzimy także sprawy o separację. Pomożemy Ci i bezpiecznie przeprowadzimy przez trudny okres rozwodowy.

Zdajemy sobie sprawę, jak wrażliwym tematem są sprawy rodzinne. Dlatego możesz liczyć na nasze wsparcie oraz profesjonalne doradztwo adwokata do spraw rozwodowych. Nasze wieloletnie doświadczenie sprawia, że w każdej sytuacji potrafimy znaleźć najlepsze rozwiązanie.

Jeżeli:

  • CHCESZ ZAŁOŻYĆ SPRAWĘ O ROZWÓD – zgromadzimy dla Ciebie wszystkie dokumenty i dowody. Przygotujemy Cię do sprawy i do złożenia zeznań przed sądem. Adwokat do spraw rozwodowych zapewni Ci profesjonalne doradztwo i będzie reprezentował Cię na sali sądowej.

  • TWÓJ MAŁŻONEK CHCE SIĘ Z TOBĄ ROZWIEŚĆ – pomożemy Ci napisać odpowiedź na pozew. Adwokat rodzinny przygotuję Cię do sprawy i pomoże zebrać dowody,  by wygrać w sądzie.

  • ZASTANAWIASZ SIĘ NAD SEPARACJĄ – pomożemy Ci zdecydować, czy w Twojej sytuacji lepszym rozwiązaniem będzie rozwód czy separacja. Jeżeli nie dojrzałaś/eś do decyzji o rozwodzie, a chcesz zabezpieczyć swój majątek, potrzebujesz wsparcia dobrego prawnika.

Umów się na spotkanie z adwokatem:

+48 601 614 292 (Warszawa)

+48 608 638 183 (filia w Kielcach)

Teraz, gdy kilka miesięcy temu skorzystałem z usług tej kancelarii prawnej, mogę w pełni stwierdzić, że to była moja najlepsza decyzja w wyborze adwokata do rozwodu.

Grzegorz Jarczyński

Widać, że sprawy rozwodowe to specjalizacja tej Kancelarii. Przewidzieli wszystkie ruchy strony przeciwnej i orzeczenie zapadło zdecydowanie na moją korzyść. Dziękuję!

Daria Zakrzewska

Pani Mecenas to najlepszy adwokatów od rozwodów w Warszawie. Świetna komunikacja, ogromna wiedza i co najważniejsze – skuteczność.

Dariusz Szymański