Jeśli potrzebujesz porady w zakresie szeroko pojętego prawa rodzinnego, nasze doświadczenie pomoże Ci rozwikłać każdy zawiły problem.

Aktywnie uczestniczymy w rozwiązywaniu konfliktów rodzinnych, starając się znaleźć przyczynę sporu, ustalić oczekiwania stron i doprowadzić do znalezienia konsensusu.

Najważniejsze jest, by przed podjęciem decyzji o rozwodzie, poznać swoje prawa w zakresie podziału majątku dorobkowego, opieki nad wspólnymi dziećmi oraz ustalenia wysokości należnych im alimentów.

Możesz liczyć na nasze wsparcie oraz profesjonalne doradztwo adwokata do spraw rozwodowych.

Cena za poradę: 200 zł

Umów się na spotkanie z adwokatem:

+48 601 614 292 (Warszawa)

+48 608 638 183 (filia w Kielcach)

Formularz kontaktowy

Jeżeli jesteś zainteresowany naszą ofertą lub masz pytania skontaktuj się z nami poprzez formularz kontaktowy znajdujący się poniżej. Odezwiemy się do Ciebie w ciągu 24h.

[contact-form-7 404 "Not Found"]

Teraz, gdy kilka miesięcy temu skorzystałem z usług tej kancelarii prawnej, mogę w pełni stwierdzić, że to była moja najlepsza decyzja w wyborze adwokata.

Tomasz Dąbrowski

Ta kancelaria jest rewelacyjna. Jestem bardzo zadowolona z usług kancelarii Sicurezza. Pomogli mi bardzo sprawnie i szybko przeprowadzić sprawę rozwodową bez zbędnego przedłużania.

Anna Fiedoruk

Polecam, profesjonalne doradztwo, szybko i bezproblemowo rozwiązują wszystkie sprawy. Po interwencji Sicurezzy odzyskałem kontakt z małoletnim dzieckiem i uporałem się z podziałem majątku

Andrzej Nasiłowski